Hizmetlerimiz

toygifts1-2

Kurucu ve sorumlu müdür …………… dir. İlk Görev yerinde 16 Yıl boyunca yüzlerce minik öğrencileri olmuş, bunun sonucunda taktirname teşekkür belgeleri ve derece ödülleri almış. kendi çabalarıyla Alibeyköy Anaokulunu kurmuştur. . Ayrıca bu süreç içerisinde çeşitli kurs ve seminerlere katıldı. Son olarak 2003 yılında Çağdaş Drama Derneğin’den Çocuklarda Uygulamalı Drama Eğitimi Almıştır. Alibeyköy  Anaokulun’da Sağlıklı bir eğitim vermektedir.

BİZ KİMİZ

Okulumuz ……….. yılında kurulmuş olup Alibeyköy  ANAOKULU olarak eğitim vermekte ve öğretim alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmaktadır. Okulumuz tam ve yarım gün olarak çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği ele alınarak eğitim faaliyetleri dışındaki zamanda da doyasıya eğlenecekleri ve oynayacakları tüm araç-gereçlere sahiptir.

Okulumuzun parkla iç içe olma avantajını her fırsatta kullanıyoruz. Bütün sınıflarımızda zeka gelişimine katkısı olan klasik müzik yayını yapılmaktadır. 3 sınıfın bulunduğu, yaşayarak öğrenme yöntemi ile ilköğretime hazırlanmaktadır.

”Çoklu zeka sistemindeki her çocuk özeldir, bunu da belirleyen kendisidir.” İlkesi ile yetenekleri doğrultusunda çocuklarımız yönlendirilmektedir.

130 total views, 1 views today