Etkinliklerimiz

Etkinlikler

Alibeyköy Anaokulu Fen Ve Doğa Çalışması :

İNCELEME MASASI İnce ve kalın ses deneyi. Titreşimin havada ve suda yayıldığını gösterme. Kuvvet,hareket ve enerji arasındaki ilişkiyi gösterme. Hayvan yaşamında meydana gelen değişiklikler.

Merhaba Arkadaşlar Bazı Büyükler “7 Çok Geç” Diyorlar Ne Demek İstediklerini Bilmiyoruz Ama Bakın Biz Neler Yapıyoruz. Okulumuzda pijama partisi ve sinema gecesi düzenledik. Pijamalarımızı giydik mısırlarımızı patlattık ve doyasıya çizgi film seyrettik. Biz okulda çooook eğlenirken anne-babalarımız da baş başa bir Cuma gecesi geçirdiler. Biz bunu her ay yapıyoruz. Aralık’ta Tutum Yatırım ve Yerli Malı haftasını kutladık. Öğretmenlerimizle harika şeyler yaptık ve bunları anne-babalarımızla paylaştık. “yerli malı yurdum malı herkes bunu kullanmalı” değil mi ama….

Altunizade Kültür Merkezine tiyatroya gittik. Şu büyükler bizim için ne kadar eğlenceli oyunlar yazıyorlar. Ama çok eğitici de oluyorlar doğrusu çünkü bu oyunlara biz de katılabiliyoruz ve yaşayarak öğreniyoruz. Yaşasıııın bugün ( 27 aralık ) Yılbaşı Partimiz vaaar… Partide neler yok ki oyunlar, müzik, danslar, palyaço, hediyeler veeee Noel Baba. Okulda dolaşan dedikodulara göre Noel Baba bize hediyeler getirecekmiş. Bu ay ne kadar çok hediye alacağız. Çocuk olmak çok güzel…

139 total views, 1 views today